Hayata renkle bakın...
ANA SAYFA HAKKIMIZDA TABELALAR DİSPLAY ÜRÜNLER DİJİTAL BASKI ÜRETİM REFERANSLAR HABERLER İLETİŞİM
Yön Tuşlarını Kullanın
Scroll kaydırın Scroll kaydırın Scroll kaydırın
back next

Tesis ve Ekip

 Tesislerimiz idari bina ve atölye olarak 2 kısımdan oluşmaktadır. İdari binamız her biri 200 m² olan 4 kattan oluşmaktadır. Atölyelerimiz 2500 m² kapalı 1000 m² açık olmak üzere geniş bir alana yayılmış bulunmaktadır.

 
Fabrikalarımızda hafif metal (alüminyum) ve ağır metal işleme atölyeleri, alüminyum/demir/plastik şekillendirme atölyesi, yaş boya tesisleri ve montaj atölyesi bulunmaktadır.
 
İşimize verdiğimiz önem bizi sürekli olarak yatırım yapmaya teşvik etmiştir. Renk Tabela yaptığı yatırımlarla sektörünce önceliklere imza atmayı bir gelenek haline getirmiştir. 2008 yılında Türkiye'de ilk olarak özel ebatta robot kaynak makinelerini üretimde kullanmaya başladık. Yine aynı yıl plazma ve router kesim makineleri ile makine parkurumuzu geliştirdik.
 
Tesislerimizde her biri kendi alanında uzmanlaşmış, eğitimli, kalifiye personel istihdam edilmektedir. 2008 yılı itibariyle üretim, montaj ve yönetim birimleri olmak üzere toplam 70 çalışanımızla hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Açık Havada Güncel Çözümler

 Reklamın önemi arttı artıyor derken, bir de baktık ki, onsuz olmuyor. Baş döndürücü bir gelişme gösteren reklam günümüz ticari hayatının vazgeçilmezi oldu.

 
Son yıllarda dijital teknolojinin baskı alanındaki baş döndürücü gelişmesi en çok açık hava reklam mecrasına yaradı. Yakın geçmişte dükkanları cephesini süsleyen tabelalar ya da bazı merkezi yerlerdeki binaların cephelerinde el yordamı ile boyanmış ilanlar vardı. Açık havada bu sayılanların dışında farklı bir uygulama yok denecek kadar azdı.
 
Bugün! Açık hava en gözde reklam mecrası olarak karşımızda duruyor. Billboardlar, megalightlar, durak reklamları, cephe uygulamaları, devasa boyutlardaki afişler, otobüs reklamları, araçlar.. İnsanlar dışarı adım attıklarından itibaren "prime time" başlıyor. Açık hava reklam için güncel çözümler reklam verenin hedeflerine yönelik ve ajansların hayallerinin bittiği yere kadar uzanıyor.

Tabela Alırken Dikkat!

 Tabela alırken göz önüne alınması gereken en önemli husus, her tabela için üretimin baştan gerçekleştiriliyor olmasıdır. Bu demek oluyor ki görünüşleri birbirine çok benzeyen iki tabela arasında büyük farklar olabilir.

 
Tabela seçerken ortaya çıkacak bu çeşitlilik nedeniyle tabela seçimi yapılırken tabelanın özellikleri iyice incelenmeli sadece maliyete dayalı seçim yapılmamalıdır. Tabelada kullanılacak malzemelerin kalitesi ve teknik özellikleri iyice gözden geçirilmelidir. Tabelanın uzun yıllar boyunca sorunsuz şekilde kullanılması düşünülerek yeterliliği olan malzemeler kullanılmalıdır.
 
Seçim yapılırken göz önüne alınması gerekli son aşama da tabelanın taşınması ve montajının gerçekleştirilmesidir. Bunun için de yeterliliği olan firmalar tercih edilmelidir.
 
Unutmayın tabela alırken yapılacak seçimler uzun vade düşünülerek yapılmalıdır. Günü kurtaran seçimler ilerde daha büyük maliyetlere sebep olacaktır.

ÜRETİM

TEKLİF FORMU

Arkadaşına Öner