Köklerimizle Güçlüyüz

Renk Reklam 1970’li yıllarda Ömer USUL tarafından tabelacılığın henüz fırça ve boya ile yapıldığı yıllarda 12 m²’lik küçük bir mekanda kuruldu. O dönemlerde bir el sanatı olan tabelacılık zamanla dev bir sektöre dönüştü, sanayileşti. Bu bağlamda kendini sürekli yenileyen Renk Reklam da büyüdü. Bugün merkez ve üç şubesi ile toplam 5 bin m² alanda faaliyetlerini sürdürüyor.

Yeniliklere açık olmak ve kendini sürekli yenilemek. Bugün sektöründe söz sahibi bir firma olmamızı sağlayan işletmecilik felsefemizin temel unsurları. Söz konusu bu unsurlar aynı zamanda hizmet aşkımızın ve müşterilerimize olan yakın ilgimizin de birer göstergesidir.

Renk Reklam, müşterileriyle birlikte, mükemmele doğru kendinden emin adımlarla ilerlemeye, teknolojinin son imkanlarını bu amaç için bir araya getirmeye devam edecektir.

Renk Reklam sahip olduğu tecrübesi ve müşteri memnuniyetine dönük işletmecilik anlayışı ile yıllardan beri tercih edilen bir marka olma yolunda ilerlemektedir.

Yarım asır önce atılan tohum
Bugün dev bir kadroya dönüştü...

Alanında Bölgenin En Güçlü Firması...

Renk Grup İç Anadolu Bölgesi başta olmak üzere tüm Türkiye'de kaliteden ödün vermeden hızlı ve kaliteli yaptığı profesyonel uygulamaları ile sektör liderliğini sürdürmeyi ve ilerleyen yıllarda Türkiye sınırlarını aşıp Avrupa çapında sektöründe lider bir firma olmayı hedeflemektedir. 

Ekip Ruhumuz

Aile bilinciyle biraradayız...

Tasarımdan üretime, bilgisayardan CNC'ye, lazer kesimden boyahaneye kadar onlarca branşta çalışan deneyimli ekibimiz her işini mücevher inceliğinde özenle çıkarıyor. 

ESTETİK SONUÇ, KOMPLE ÇÖZÜM
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ...

İştiraklerimizin her alanında uzman ekipleri ve son teknolojiye sahip yapılanmasıyla size komple çözümler sunuyoruz.

Mobirise

İletişim

Fevzi Çakmak Mah. Büsan OSB 10648 Sokak No: 10-12-14 42060, Karatay/Konya/TÜRKİYE

Telefon +90(332) 345-07-63

renktabela@renktabela.com

Bize Ulaşın