Hayata renkle bakın...
ANA SAYFA HAKKIMIZDA TABELALAR DİSPLAY ÜRÜNLER DİJİTAL BASKI ÜRETİM REFERANSLAR HABERLER İLETİŞİM
Yön Tuşlarını Kullanın
Scroll kaydırın Scroll kaydırın Scroll kaydırın
back next

Firma Profili

Renk Reklam 1970'li yıllarda Ömer USUL tarafından tabelacılığın henüz fırça ve boya ile yapıldığı yıllarda 12 m²'lik küçük bir mekanda kuruldu. O dönemlerde bir el sanatı olan tabelacılık zamanla dev bir sektöre dönüştü, sanayileşti. Bu bağlamda kendini sürekli yenileyen Renk Reklam da büyüdü. Bugün merkez ve üç şubesinde toplam 5000 m² alanda faaliyetlerini sürdürüyor.
 
Yeniliklere açık olmak ve kendini sürekli yenilemek. Bugün sektöründe söz sahibi bir firma olmamızı sağlayan işletmecilik felsefemizin temel unsurları. Söz konusu bu unsurlar aynı zamanda hizmet aşkımızın ve müşterilerimize olan yakın ilgimizin de birer göstergesidir.
 
Renk Reklam, müşterileriyle birlikte, mükemmele doğru kendinden emin adımlarla ilerlemeye, teknolojinin son imkanlarını bu amaç için bir araya getirmeye devam edecektir.
 
Renk Reklam sahip olduğu tecrübesi ve müşteri memnuniyetine dönük işletmecilik anlayışı ile yıllardan beri tercih edilen bir marka olma yolunda ilerlemektedir.

Kurucumuz Hakkında

 Ömer Usul 1954 yılında Konya'da doğdu. Tahsil hayatını, maddi imkanların yetersizliği sebebiyle sürdüremedi. Erken yaşlarda hayata atılmak zorunda kalan Ömer Usul çıraklıktan başlayarak tabelacılık sanatını öğrenmeye başladı. Yine aynı dönem içerisinde ek işlerde çalışarak ailesinin geçimine katkıda bulunmaya çalıştı. 1970 yılında Renk Tabela'yı kurdu. Kısa bir süre sonra babasını trafik kazasında kaybetti. 1974 de askeri hizmetini önce Bolu Dağ Komando Okulu'nda daha sonra Kıbrıs'ta tamamladı. İlk olarak İhsaniye civarında hizmet vermeye başlayan Renk Tabela'yı şu an bulunduğu merkez binasına 1983 yılında taşıdı. Bir çok insanın aksine Ömer Usul Renk Tabela'nın geleceğini belirleme sorumluluğunu evlatlarına bırakarak çağın gereklerini görmüş ve ilerlemenin yolunu daima açık tutmaya çalışmıştır. Renk Tabela'nın bugün bulunduğu yere gelmesinin altında yatan en önemli kilometre taşı bu karardır. Renk Tabela bugün merkez ve üç şubesinde toplam 5000 m² alanda faaliyetlerini sürdürüyor. Ömer Usul evli ve dört çocuk babasıdır.

Misyon & Vizyon

 KONYA merkezli kurulan Renk Reklam İç Anadolu Bölgesi başta olmak üzere tüm Türkiye'de kaliteden ödün vermeden hızlı ve kaliteli yaptığı profesyonel uygulamaları ile sektör liderliğini sürdürmeyi ve ilerleyen yıllarda Türkiye sınırlarını aşıp Avrupa çapında sektöründe lider bir firma olmayı hedeflemektedir.

 
Açık Hava Reklamcılığı sektöründe güçlü bir yere sahip olan RENK REKLAM;
* İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek,
* Müşterilerimizin beklentilerine en uygun çözümler üretmek 
* Müşteri memnuniyetini önde tutmak 
* Pazar payını sürekli arttırmaktır.

Politikamız

  • Müşteriye özgü hizmet prensibi ile müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak,
  • Tedarikçi ve personelimizle birlikte koordineli çalışarak verimliliğimizi arttırmak,
  • Topluma karşı sorumluluk bilinciyle; görüntü, tasarım ve kalite açısından sektöründe lider bir kuruluş olmak,
  • Çalışanlarımızın eğitimi ile sürekli gelişmemize herkesin katılımını sağlamak,
  • Şirketimizin başarısını ve ürünlerimizin kalitesini etkileyen tüm süreçleri sürekli olarak iyileştirmek 

Tesis ve Ekip

 Tesislerimiz idari bina ve atölye olarak 2 kısımdan oluşmaktadır. İdari binamız her biri 200 m² olan 4 kattan oluşmaktadır. Atölyelerimiz 2500 m² kapalı 1000 m² açık olmak üzere geniş bir alana yayılmış bulunmaktadır.

 
Fabrikalarımızda hafif metal (alüminyum) ve ağır metal işleme atölyeleri, alüminyum/demir/plastik şekillendirme atölyesi, yaş boya tesisleri ve montaj atölyesi bulunmaktadır.
 
İşimize verdiğimiz önem bizi sürekli olarak yatırım yapmaya teşvik etmiştir. Renk Tabela yaptığı yatırımlarla sektörünce önceliklere imza atmayı bir gelenek haline getirmiştir. 2008 yılında Türkiye'de ilk olarak özel ebatta robot kaynak makinelerini üretimde kullanmaya başladık. Yine aynı yıl plazma ve router kesim makineleri ile makine parkurumuzu geliştirdik.
 
Tesislerimizde her biri kendi alanında uzmanlaşmış, eğitimli, kalifiye personel istihdam edilmektedir. 2008 yılı itibariyle üretim, montaj ve yönetim birimleri olmak üzere toplam 70 çalışanımızla hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

HAKKIMIZDA

TEKLİF FORMU

Arkadaşına Öner